Наше основне завдання - забезпечити сервіс та задовольнити потреби населення в кваліфікованій лікувально-діагностичній допомозі

Сергій Георгійович БАДОГІН

На даній посаді з 1999 року

Освіта

В 1986 р. закінчив Дніпропетровський медичний інститут за фахом педіатрія.

Досвід роботи

Після закінчення інституту на протязі 7 років працював лікарем анестезіологом-реаніматором станції швидкої медичної допомоги м. Кривого Рогу. Був призначений головним позаштатним реаніматологом м. Кривого Рогу.

З 1986 по 1990 рр. працював головним лікарем санаторію-профілікторію Криворізського металургійного комбінату.

З 1990 по 1992 рр. працював заступником генерального директора з охорони здоров'я та соціальної праці Криворізького металургійного комбінату.

У 1991 році був вибраний депутатом міської ради м. Кривого Рогу.

За час роботи у Кривому Розі під його керівництвом була збудована міська лікарня на 1000 ліжок та санаторій-профілакторій, який був визнаний найкращім у Радянському Союзі.

З 1993 по 1997 рр. працював заступником головного лікаря – директором нового хірургічного корпусу Дніпропетровської обласної клінічної лікарні ім. І.І. Мечнікова.

З 1997 р. по теперішній час працює завідуючим об єднаною платною поліклінікою Дніпропетровської обласної клінічної лікарні ім. І.І. Мечнікова.

За цей час проявив себе гарним керівником. Впровадив багато цінних пропозицій для покращення роботи лікарні. Завдяки своїй наполегливості та ерудованості досяг впровадження нових прогресивних технологій в лікувально-діагностичному процесі, впровадження сучасного обладнання в лікарні.

Ініціативний, старанний, комунікабельний, наполегливий у досягненні мети, має великий досвід співпраці з керівниками різних підприємств, обласним відділом охорони здоров'я, обласною радою.

Має першу кваліфікаційну категорію по організації і управлінню охорони здоров'я. У взаємовідносинах з підлеглими вимогливий і ввічливий. Користується заслуженим авторитетом та повагою у колективі.

  завідувач платною поліклінікою
  +38 (056) 713-51-00