Наше основне завдання - забезпечити сервіс та задовольнити потреби населення в кваліфікованій лікувально-діагностичній допомозі

КОСУЛЬНИКОВ Сергій Олегович

На даній посаді з 1996 року.

Заслужений лікар України, кандидат медичних наук, головний гнійний хірург Дніпропетровської області, лікар-хірург вищої кваліфікаційної категорії.

Освіта

Вища, в 1984 р. закінчив Дніпропетровську державну медичну академію, спеціальність – лікувальна справа, кваліфікація – лікар.

Досвід роботи

Зав. відділенням хірургії №2 (гнійно-септичне) КЗ "Дніпропетровська обласна клінічна лікарня ім. І.І. Мечникова" (1996-дотепер).

Лікар відділення гнійної хірургії КЗ "Дніпропетровська обласна клінічна лікарня ім. І.І. Мечникова" (1985-1996).

Інтернатура з хірургії на кафедрі хірургії Дніпропетровської державної медичної академії (1984-1985).

Захистив кандидатську дисертацію на тему: "Епіфасціальні флегмони та гангрени тулуба" (2001 р.)

Звання/науковий ступінь

Заслужений лікар України.

Кандидат медичних наук.

Кавалер ордена Святого Луки – Української православної церкви.

Лікар-хірург вищої кваліфікаційної категорії.

Спеціалізація

Ургентна та планова гнійна хірургія. Місцеве лікування ран, ультразвукова кавітація, плазмова обробка ран, вакуум-терапія, санаційні релапаротомії, пункційне дренування абсцесів під контролем ультразвуку. Гнійна хірургія обласної лікарні Мечникова є єдиним відділенням в Україні де лікуються хворі з патологією м’яких тканин, черевної порожнини, кісток разом.

Практична діяльність

За час роботи у відділенні керований ним підрозділ прогресивно покращує показники роботи. У відділенні впроваджуються всі сучасні технології лікування важкої септичної патології.

З початку надходження до лікарні поранених у зоні АТО особисто здійснює курацію та власноруч оперує всіх пацієнтів з тяжкими пораненнями черевної порожнини і м’яких тканин з розвитком гнійної інфекції.

Додаткова інформація

Виконуючи обов’язки головного гнійного хірурга області постійно консультує та оперує в інших лікарнях міста та області.

Неодноразово нагороджувався грамотами Міністерства охорони здоров’я та обласними керівниками. Нагороджений грамотою керівника нацгвардії за вагомий внесок у лікуванні поранених солдат у зоні АТО.

За заслуги в лікуванні хворих та багаторічну працю нагороджений орденом Української православної церкви ім. Святого Луки.

В 2015 р. був нагороджений орденом "За заслуги перед Вітчизною" 3 ступеню.

Є дійсним членом Асоціації хірургів України. Стажувався в провідних лікарнях Ізраїлю.

Приймає активну участь у виконанні науково-дослідної роботи кафедри хірургії з програми підтримки президента України у хворих на цукровий діабет. Приймав участь більш ніж у 50 конференцій та з’їздах.

Є автором та співавтором більше 90 друкованих робіт, 7 патентів на винаходи та 5 монографій.

  завідувач відділення хірургії № 2 (гнійно-септичне)
  +38 (056) 373-09-40