Стартував новий сайт платної поліклініки

Наше основне завдання - забезпечити сервіс та задовольнити потреби населення в кваліфікованій лікувально-діагностичній допомозі

Стартував новий сайт платної поліклініки
1 Червня 2016

01.06.2016 року в Інтернет офіційно стартував новий веб-сайт платної поліклініки лікарні Мечникова - mechnikovaplus.com Мета нового сайту - зробити медичні послуги більш доступними для наших пацієнтів.

Майже рік тривала робота над сайтом. За цей час ми постаралися якнайкраще спроектувати розділи, наповнити сайт корисним контентом та необхідними сервісами. На сайті можна задати питання нашим фахівцям, записатися на прийом до лікаря, замовити зворотній дзвінок.

Ще один приємний момент для тих, хто в потрібний час не має змоги переглядати сайт з комп’ютера. Якщо маєте мобільний пристрій (смартфон або планшет), якій підключений до Інтернету, то користування новим веб-сайтом платної поліклініки стане приємним проведенням часу - сторінки сайту адаптовано для мобільних пристроїв та швидко завантажуються.

То ж, сподіваємось, що на новому сайті платної поліклініки наші пацієнти знайдуть відповіді на свої питання та кваліфіковану допомогу у вирішенні проблем зі здоров'ям.