Медична допомога

Наше основне завдання - забезпечити сервіс та задовольнити потреби населення в кваліфікованій лікувально-діагностичній допомозі

Увага! Даний сайт знаходиться на реконструкції

Вибачте, але інформація на даній сторінці може бути не актуальною у зв'язку з реконструкцією. Поки радимо перейти на діючий офіційний сайт Дніпропетровськї обласної клінічної лікарні ім. І.І.Мечникова:

mechnikova.com

В наданні медичної допомоги платна поліклініка Дніпропетровської обласної клінічної лікарні ім. І.І. Мечникова використовує весь потенціал багатопрофільної лікарні третинного рівня.

Пацієнтам, які мають хвороби, травми, отруєння або патологічні стани, а також у зв'язку з вагітністю та пологами медичну допомогу (профілактику, діагностику, лікування та реабілітацію) нададуть наші досвідчені та професійно підготовлені медичні працівники.

До ваших послуг лабораторна, енодоскопічна, функціональна та рентгендіагностика.

Новітні методики діагностики та лікування згідно міжнародних стандартів з пульмонології, кардіології, гастроентерології, ендокринології, нефрології, ревматології та алергології.

Надаємо широкий спектр хірургічної допомоги - з ендокринної хірургії, нейрохірургії, травматології та ортопедії, щелепно-лицевої хірургії тощо.