Рентген діагностика
Задать вопрос
Наші фахівці дадуть відповідь на Ваше питання щодо даної послуги

Загально про рентген

Рентгенологічні дослідження застосовуються для вивчення будови і функцій органів в нормі і при патології. Дозволяє діагностувати захворювання, визначати локалізацію і протяжність виявлених патологічних змін, а також їх динаміку в процесі лікування.

При проведенні дослідження пучок рентгенівського випромінювання проходить через органи і тканини та поглинається ними не в однаковій мірі. Через це їх зображення (на спеціальному екрані або рентгенографічній плівці) мають різну контрастність.

З контрастом чи без?

Рентген кісток і суглобів, легенів, серця і деяких інших органів можна проводити без спеціальної підготовки. Однак, природна контрастність де-яких органів (шлунково-кишкового тракту, печінки, нирок, бронхів, судин) недостатня для дослідження. В такому випадку вдаються до штучного контрастування: в організм вводять спеціальні нешкідливі рентгеноконтрастні засоби, які поглинають випромінювання значно сильніше (сульфат барію, органічні сполуки йоду) або слабкіше (газ), ніж досліджувана структура.

Рентген дослідження в Дніпропетровську

Рентгенологічні дослідження в Дніпропетровській обласній клінічній лікарні ім. І.І. Мечникова виконуються в рентген-діагностичному відділенні, яке має для цього все необхідне - 10 рентгенівських кабінетів, з яких:

Тут працюють досвідчені лікарі вищої та першої кваліфікаційної категорії.

Що пропонує рентген-діагностичне відділення?

У відділенні виконуються всі рентгенологічні методи дослідження (рентген, флюорографія) із застосуванням плівкової і цифрової технологій, а також спеціальні методи: томографія (в тому числі КТ і МРТ), ангіографія, маммографія, коронографія та ін.

Дізнайтеся більше про послуги відділення та оберіть ту, яка потрібна саме Вам.


Спеціалісти

завідувач рентген-діагностичним відділенням

На даній посаді з 1996 року.

Лікар-рентгенолог вищої кваліфікаційної категорії.


  +38 (056) 373-09-33

Послуги