Відділення отоларингології №2 (онкологічне)

Наше основне завдання - забезпечити сервіс та задовольнити потреби населення в кваліфікованій лікувально-діагностичній допомозі

Задать вопрос
Наші фахівці дадуть відповідь на Ваше питання щодо даної послуги

Відділення отоларингології №2 (онкологічне) клініки оториноларингології обласної лікарні ім. І.І. Мечникова є спеціалізованим центром з надання висококваліфікованої медичної допомоги хворим з онкологічною патологією верхніх дихальних шляхів.

На базі відділення розташована кафедра оториноларингології Дніпропетровської медичної академії (завідувач кафедрою проф. В.В. БЕРЕЗНЮК). Консультує відділення професор кафедри отоларингології О.В. КОВТУНЕНКО.

Чому наше відділення?

Для діагностики та лікування онкопатології верхніх дихальних шляхів ми застосовуємо сучасні високотехнологічні методи, що дозволяє проводити ранню діагностику злоякісних та доброякісних утворень гортані, рото- та гортаноглотки, порожнини носу, носоглотки та придаткових порожнин носу.

До таких методів відноситься опорна мікроларингоскопія, ендоскопія порожнини носа та придаткових пазух, що виконується на обладнанні Carl Zeiss (Німеччина). Молекулярні методики діагностики пухлин ЛОР-органів такі, як імуногістохімічне, імуноцитохімічне дослідження.

Для поліпшення ефективності лікування застосовуються методики комбінованого лікування. Лікарями відділення виконується весь обсяг оперативних втручань з приводу утворень ЛОР-органів. На базі клініки розроблені і впроваджені унікальні органоутворюючі та органозберігаючі операції, які значно покращують якість життя наших пацієнтів.

У відділенні вперше в Україні впроваджено методику суперселективної поліхіміотерапії, що дозволяє шляхом точного підведення хіміопрепаратів забезпечити високу ефективність лікування при зниженні побічних ефектів.

Кадровий потенціал

Колектив відділення складають доктори та кандидати медичних наук, лікарі вищої кваліфікаційної категорії. Про результати наукових робіт ми доповідаємо на республіканських та міжнародних конференціях і з’їздах (Нью-Йорк (США), Москва (Росія)).

Оперативні втручання

Основними напрямками лікування є:

 • резекція гортані,
 • ларингєктомія,
 • субтотальна резекція гортані,
 • різні види органоутворюючих та органозберігаючих операцій для відновлення голосової функції.
 • зовнішня ринотомія,
 • гайморотомія та етмоїдотомія,
 • ендоскопічна хірургія придаткових пазух.
 • мікроларингоскопія з видаленням доброякісних та ранніх стадій злоякісних утворень гортані,
 • високоточна біопсія утворень гортані.
 • селективні та радикальні лімфодисекції,
 • видалення позаорганних пухлин шиї.

Видалення новоутворень з пластичним закриттям дефекту шкірними клаптями.


Галерея

Замовити послугу
Оформіть заявку на сайті, ми зв'яжимося з Вами найближчим часом, щоб підтвердити попередній запис.

Спеціалісти

завідувач відділення отоларингології № 2 (онкологічне)

На даній посаді з 1985 року.

Доктор медичних наук, заслужений лікар України, лікар-отоларинголог вищої кваліфікаційної категорії.


  +38 (0562) 47-14-27

Послуги