Наше основне завдання - забезпечити сервіс та задовольнити потреби населення в кваліфікованій лікувально-діагностичній допомозі

Увага! Даний сайт знаходиться на реконструкції

Вибачте, але інформація на даній сторінці може бути не актуальною у зв'язку з реконструкцією. Поки радимо перейти на діючий офіційний сайт Дніпропетровськї обласної клінічної лікарні ім. І.І.Мечникова:

mechnikova.com

Елемент не знайдено!


Отзывы

Я, дружина Бережного С.А. приношу свою безмежну подяку: завідуючому відділеннія НХ №2 Сірко Андрію Григоровичу та провідному операційному лікарю Кирпа Ігорові Юрійовичу, а також сестричкам Юлі, Яні, Марині за чуйність та людяність, за іх професіоналізм, які вони проявили по відношенню до мого чоловіка Бережного Сергія Анатолійовича.

Хочу Вам побажати залишатися такими, які Ви є зараз: чуйні та людяні, професійно-наукових досягнень та успіхів. Хай завжди і у усьому Вам щастить і Вашим сім´ям. Хай Господь Бог посилає Вам здоров´я і терпіння у вашій нелегкій роботі!!! Низький Вам уклін.

Ірина (дружина Бережного С.А.)
Приношу свою материнську подяку завідуючому відділенням нейрохірургії №2 Сірко Андрію Григоровичу та провідному операційному лікарю Кирпі Ігорю Юрійовичу за чуйність та людяність, за їх професіоналізм, які вони проявили по відношенню до мого сина, Гречко Євгенія. Також хочу подякувати всьому медичному персоналу відділення за доброту і турботу. Хай вам всім і вашим сімям щастить. Низький вам уклін!
Надія Іванівна Гречко
Очень хочу поблагодарить Сирко Андрея Григорьевича и Кирпа Игоря Юрьевича за профессионализм...Спасибо им за удачно проведенную операцию моей маме Аракелянц Ларисе Евгеньевне.Побольше бы таких профессионалов как эти врачи!!!еще раз огромное Вам спасибо за здоровую мамочку!
Аракелянц

Спеціалісти


Послуги