Відділення лікувальної фізкультури

Наше основне завдання - забезпечити сервіс та задовольнити потреби населення в кваліфікованій лікувально-діагностичній допомозі

Відділення лікувальної фізкультури
Задать вопрос
Наші фахівці дадуть відповідь на Ваше питання щодо даної послуги

Що ми пропонуємо?

У відділенні лікувальної фізкультури (ЛФК) лікуються пацієнти з 24 стаціонарних відділень лікарні (14 терапевтичних та 10 хірургічних відділень). Для цього у відділенні є:

  • 3 кабінети ЛФК (в новому хірургічному корпусі – 80 кв.м, в старому хірургічному корпусі – 24 кв.м., в неврологічному корпусі – 16 кв.м.);
  • кабінет механотерапії – 80 кв.м. (в новому хірургічному корпусі);
  • лікувальний басейн з кімнатами відпочинку для пацієнтів та душовими – на 60 кв.м.;
  • тренажерний зал (підвальне приміщення старого хірургічного корпусу);
  • сауна (тренажерний зал і сауна призначені для оздоровлення співробітників лікарні).

У відділенні ЛФК протягом року в середньому проходить лікування 7,9–8 тис. хворих. На одного пацієнта приходиться по 14,1 процедур (по Україні цей показник складає 10,5 процедур).

У басейні протягом року лікується 800–900 пацієнтів. Це, в основному, пацієнти відділень: неврології № 2 (вертеброневрологія), травматології та ортопедії, нейрохiрургii хребта та спинного мозку, церебральної нейрохірургії, профпатології та інші.

У кабінетах ЛФК є обладнання для реабілітації: ортопедо-травматологічних пацієнтів (пасивна розробка на ковзних площинах, тренажери); для неврологічних та нейротравматологічних пацієнтів (з горизонтального у вертикальне положення, сходи та бруси для навчання ходьбі).

Кадровий потенціал

Практична робота відділення лікувальної фізкультури ведеться в тісній співпраці з провідними кафедрами Дніпропетровської медичної академії: травматології та ортопедії, неврології та нейрохірургії, терапії.

Наші лікарі систематично працюють над підвищенням своєї кваліфікації - проходять переривчасті курси на цих кафедрах, беруть участь в конференціях обласного та міжнародного значення.

Відділення лікувальної фізкультури є базою для проведення практичних занять Дніпропетровської медичної академії та інституту фізкультури (факультет фізичної реабілітації).


Галерея

Замовити послугу
Оформіть заявку на сайті, ми зв'яжимося з Вами найближчим часом, щоб підтвердити попередній запис.

Спеціалісти

завідувач відділення лікувальної фізкультури

На даній посаді з 1981 року.

Лікар вищої кваліфікаційної категорії.


  +38 (056) 373-09-28

Послуги